מי אני?

שלום, שמי אינס נרושק ואני מאמנת ומלווה אנשים בתהליכי ירידה במשקל ומעבר לאורח חיים בריא ומאוזן. אני מביאה עמי שנים של ניסיון וידע שאספתי , לצד הכשרתי כמאמנת אישית מוסמכת, -NLP therapist, מטפלת באכילה רגשית ומנחה לתזונה בריאה ומודעת. בזכות ההכשרה הרחבה שצברתי והכלים המשמעותיים שאספתי לאורך הדרך, ייסדתי תוכנית ייחודית שמטרתה קידום איכות החיים שלך דרך הקניית כלים פרקטיים לתזונה מאוזנת ומיטיבה, עם דגש על שינוי מחשבתי ושבירת דפוסים שמעכבים את ההתקדמות שלנו.

למדתי וחקרתי רבות:

  • השינוי מתחיל מבפנים

    כמה פעמים כבר קיבלת החלטה שמעכשיו מתחילה שגרה חדשה – אכילה בריאה, הרשמה לחדר כושר ואינספור דיאטות חדשות שהתחלת להתנסות בהן ובסופו של דבר חזרת אל השגרה המוכרת, או שפשוט עלית את המשקל בחזרה והתייאשת? נראה שעבור רובנו ישנה משוואה שתמיד חוזרת על עצמה. אנו יכולים להצליח בהמון תחומים בחיינו, אבל דווקא באוכל חווים תסכול וכישלון שוב ושוב?

    המציאות בשטח היא שללא שינוי עומק אמיתי מבפנים, שום פתרון לא יחזיק לאורך זמן. אני מאמינה כי שינוי דפוסי חשיבה שלנו הוא תהליך ראוי והכרחי, המאפשר לנו לפרוץ את הגבולות של עצמנו ולקחת אחריות על מסלול חיינו. בזכות אימוץ הרגלי חשיבה ואכילה מיטיבים וכלים מעשיים שאני מעניקה בתוכנית שבניתי עבורך, יעמדו לרשותך לאורך כל חייך ודרך כל שינוי שיקרה בדרכך.

  • אני איתך לאורך כל הדרך

    הגישה שלי אל עולם התזונה ואורח החיים הבריא באה לידי ביטוי בשלושה ממדים - פיזי, רגשי וקוגניטיבי - ומאפשרת לך לעבור תהליך הוליסטי בעל ערך מוסף רב לחייך. במהלך התוכנית, אני שמה דגש על ליווי רגשי המוביל לשינוי אותם דפוסים שלא פעם הפרו את שגרת האכילה הבריאה שלך והביאו לך תחושת אשמחה, כישלון ואכזבה.. במהלך ההיכרות בינינו, אבנה עבורך את התוכנית המתאימה באופן מדויק לצרכים הנוכחים שלך.

Information Area

הדרך אל הגוף מתחילה בראש

כאשר ניגשים לשורש הבעיה, הסיכויים ליישום של שינוי משמעותי שיחזיק מעמד לאורך זמן עולים. אני מאמינה כי רק שינוי דפוסי החשיבה הנתונים יאפשרו לנו להימלט מהכבלים שעיכבו אותנו כל חיינו. כך, המעבר אל אורח חיים בריא ולגוף החטוב שתמיד רצית יתרחש באופן טבעי, מתוך בחירה חופשית ברוח דפוסי החשיבה החדשים שלך, ולא מתוך תחושת ויתור. סלילת הדרך החדשה שלך תיעשה באמצעות טווח רחב של טכניקות בתחום האימון והמנטלי שאני מביאה עמי NLP והאימון האישי ותזונה.

אם גם לך נמאס מאותו מעגל של ירידה ועלייה במשקל ומתחושת חוסר השליטה, אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון בתהליך שילווה אותך מעת והלאה, באופן המדויק ביותר למידותיך וצרכיך. כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר, ואחזור אליך בהקדם

המלצות

מה אנשים אומרים עליי

גלריית תמונות לפני אחרי